e

O firmie

Poznaj ARBO Projekt

ARBO Projekt Sp. z o.o. działa od 2004 roku. Twórcy i założyciele Spółki to Arkadiusz Łoziński i Bogusław Wyżykowskikontynuowali tu wcześniejszą działalność projektową prowadzoną w BWL-Projekt Sp. z o.o., której byli również współwłaścicielami i współzałożycielami w 1998 roku

 

Siłą ARBO Projekt Sp. z o.o. są doświadczeni projektanci konstrukcji. Wychodzimy z założenia, że nawet najlepiej wyposażone biuro i najlepsze amerykańskie programy nie zastąpią zaangażowania, wiedzy i doświadczenia pracowników. Razem, w ciągu tych kilku lat, wykonaliśmy blisko 100 dużych projektów, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.

 

 

16lat na rynku
60km wydrukowanej dokumentacji 
 
 
100projektów
 

 

Poznaj historię firmy ARBO Projekt

Firma ARBO Projekt należy do czołowych biur konstrukcyjnych w Polsce. Powstała w 2004 roku, po sprzedaży udziałów i opuszczeniu BWL Projekt przez Arkadiusza Łozińskiego i Bogusława Wyżykowskiego. W firmie ARBO Projekt zaprojektowano konstrukcję takich  budynków jak: Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Centrum Giełdowego w Warszawie, Hotelu Andels w Łodzi. Zaprojektowaliśmy też wiele wielkopowierzchniowych centrów handlowych, miedzy innymi Galerie Północną, Arkadię, Blue City, Galerię Wileńską w Warszawie, Galerię Malta w Poznaniu, Galerię Katowicką wraz z Dworcem  w Katowicach, Galerię Zamek w Lublinie, Chapelle des Diaconesses de Reuilly w Wersalu (Francja), Galerię Forum Radunia w Gdańsku. Hotele Sheraton, Hyatt , Courtyard by Marriott w Warszawie. Wysokie budynki biurowe: Kopleks trzech budynków w tym hotel Warsaw HUB, Widok Tower, oba w trakcie finalnej fazy wykończeniowej, Skyliner, i Budynek PZU Tower i wiele wiele innych.

( Obiekty wyróżnione grubszą czcionką w ramach BWL Projekt jako projektanci bądź współprojektanci )

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.