e

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wybierz dział

ARBO Projekt Sp. z o.o.

 

ADRES SIEDZIBY:

SOHO FACTORY
ul. Mińska 25
03-808 Warszawa

ZADZWOŃ:

603 910 030

605 371 370

 

NAPISZ DO NAS:

BIURO@arboprojekt.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Captcha Kliknij by załadować nowy
× Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez spółkę Arbo Projekt sp. z o.o., wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców KRS pod nr 0000223246; NIP 1132524829; REGON: 0158596475, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: biuro@arboprojekt.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia swoich danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (tzw. PUODO).

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które zostało już dokonane na podstawie Twojej zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż do czasu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko od momentu otrzymania maila z dokumentami aplikacyjnymi, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu otrzymania maila z dokumentami aplikacyjnymi.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W razie pytań możesz się skontaktować z nami pod adresem e-mail biuro@arboprojekt.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.